Przelicznik wartośći

Chce przeliczyć na

Smoothie: 1. Fioletowa siła. 2. Koktail z różnych jagód. 3. Słoneczna brzoskwinia. 4. Detoks dla skóry.

Opis wykonania

Cztery różne napoje- każdy z rodziny ma inne potrzeby i lubi, co innego. Myślę, że pyszne koktaile to super alternatywa dla klasycznych śniadań.

Dla mamy zdrowy śniadanie przed pójściem do pracy, czyli słoneczna brzoskwinia! W składzie znajdziemy brzoskwinię, nektarynkę i jabłko. Dla taty energia do trenowania, czyli pyszne śniadanie przed pójściem na poranny trening- smoothie- fioletowa siła, w składzie czerwona kapusta, zielony ogórek, borówki i jabłko.
Dla siostry coś z kategorii regeneracji po porannym treningu, przed dniem pełnym wyzwań w pracy, czyli przekąska po powrocie z siłowni, podaję koktail z różnych jagód, zawiera jogurt naturalny, sok żurawinowy, banana, borówki, truskawki i maliny!
A dla siebie wybieram coś dla urody, by być pewną siebie przez cały dzień na uczelni, w sam raz na poprawę cery, czyli detoks dla skóry- to mieszanka zielonego ogórka, cytryny, pomarańczy i kiwi.
Poszczególne składniki każdego napoju wrzucamy do miksera kielichowego i miksujemy!
Rodzina w komplecie, dla każdego coś pysznego i ogromna pomoc na początek dnia. Daje mnóstwo energii i radości, jest szybkie i proste w przygotowaniu. Można przelać do butelki i zabrać do pracy!
Możemy też przelać do miski, dodać kilka ulubionych przekąsek i mamy smoothie bowl! Np.: rodzynki, migdały, orzechy, płatki, banana, czy odrobinę czekolady.