Redakcja

Bloger kulinarny Tomasz Lach

Bloger kulinarny, autor bloga Zajadam.pl, który bez wątpienia publikuje najlepsze przepisy w sieci. Jego znakiem rozpoznawczym są sezonowe produkty i nieustanne poszukiwania nowych wariacji smakowych.

Inspiruje swoich czytelników przepisami i poradami. W swojej kuchni stawia na proste, świeże produkty, z których łatwo można przygotować smaczne i zdrowe potrawy.

W Akademii Smaku Tomasz Lach prezentuje swoje kulinarne przeboje, zdradza kuchenne triki i smaczne odkrycia. Gotowanie z Tomkiem to wielka kulinarna przygoda!

Tomek o swojej kuchni:

„Jedzenie, gotowanie, przepisy i wszystko o czym piszę na blogu to efekt mojej pasji, jaką dawno temu stała się kuchnia, a założenie w 2008 roku bloga nadało nowy kierunek tej niezwykłej przygodzie. Na co dzień relaksuję się w kuchni, w towarzystwie żony Alicji i naszej córeczki. Ze szklanką dobrego piwa lub kieliszkiem wina na stole oraz z nowym przepisem do wypróbowania. Rodzina, dom, kuchnia i smakowanie życia… chcę, aby właśnie te przyjemności wypełniały coraz więcej mojego czasu. Poza kuchnią jestem pasjonatem Internetu, nowych technologii i fotografii.”