Głębia Smaku

Głębia smaku! Ruszamy w wyjątkowy kulinarny rejs po wysmakowanych przepisach z rybami i owocami morza. Odkryj nowe kulinarne lądy z Akademią Smaku. Dowiesz się jak doskonale przyprawiać, filetować, smażyć i gotować. Kapitanami tego tematu są Tomasz Jakubiak oraz Piotr Ogiński. Na pokładzie nie zabraknie też Katarzyny Glinki. By fala najlepszego smaku szybko nie przeminęła, zapraszamy też do konkursu z kuchennymi nagrodami: warsztatami kulinarnymi i sprzętem marki Bosch!


Owoce morza: zupa rybna bouillabaisse

Odkryj nowe smakowe lądy i zgłębiaj temat ryb i owoców morza razem z Piotrem Ogińskim. W kulinarnych podbojach towarzyszyć Wam będzie Katarzyna Glinka. Tym razem nasz ekspert przedstawia: zupę rybną bouillabaisse, czyli prosty i kreatywny przepis na pyszne i zdrowe danie, które wzbogaci Waszą kuchnię o nowe apetyczne doświadczenie. Łyżki w dłoń i zaczynamy!


Owoce morza: dorsz

Akademia Smaku zaprasza na polskie wody. Wypłyń z nami na głębię smaku! Poznaj doskonały przepis na dorsza, według pomysłu Tomasza Jakubiaka w tradycyjnym, ale interesującym wykonaniu. Dowiedz się jak najlepiej go przyrządzić poznając sposoby profesjonalnego mistrza kuchni razem z naszą gwiazdą Katarzyną Glinka.