Zabawa Zaczyna się w kuchnii KONKURS! Wygraj sprzęt marki Bosch za 10 000 zł!

 • Opisz lub pokaż
  swoją zabawną
  historię z kuchni

 • Prześlij przez formularz www
  lub opublikuj ją na Instagramie
  z #ZabawaZaczynaSięwKuchni
  oraz oznaczeniem profilu
  marki Bosch @boschhomepl

 • Do wygrania sprzęt kuchenny
  marki Bosch o wartości
  10 000 zł

  Zobacz sprzęt

Dodaj zabawną historię z kuchni!

ZGODA NA OTRZYMYWANIE INFORMACJI O PRODUKTACH I USŁUGACH

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o oferowanych przez nas produktach i usługach (informacje handlowe) przez e-mail, bardzo prosimy o wyrażenie na to poniższej zgody, zgodnie z Państwa preferencjami. Udzielenie zgody nie jest konieczne do wzięcia przez Państwa udziału w działaniach, w związku z którymi wypełniają Państwo ten formularz.

* pole wymagane

#ZabawaZaczynasiwKuchni
Sonia

W kuchni najfajniejsze są te wszystkie zabawne historie, które potem możesz opowiadać swoim gościom przy stole. A te historie biorą się zwykle z naszych różnych mniejszych i większych kuchennych wpadek, które na początku wydają się tragedią, a potem sprawiają, że nasi znajomi i rodzina śmieje się do łez. Bo w domowej kuchni chodzi o to, żeby się dobrze bawić!

Mateusz

Pewna wyjątkowo piękna Szwedka, która jest teraz żoną mojego przyjaciela przygotowywała kolację, by uczcić ich zaręczyny. W menu były między innymi tradycyjne szwedzkie klopsiki. I gdy już utoczyła sto pięknych, okrągłych klopsów, okazało się, że kosztowny pierścionek zaręczynowy zniknął z jej dłoni i został w jednej z mięsnych kulek… Musiała włożyć palec do każdego klopsika w jego poszukiwaniu. W ten sposób powstał nowy rodzaj szwedzkich klopsów… z dziurką!