Nowa edycja Akademii Smaku!

Akademia


Zmieniamy kuchnię na dobre!

Akademia Smaku to miejsce stworzone z pasji do gotowania – pełne wyjątkowych porad i przepisów. Organizatorem i opiekunem Akademii jest marka BOSCH – ekspert w gotowaniu. Nasz cel jest prosty – chcemy inspirować i sprawiać, by kuchnia Polaków wciąż zmieniła się na lepsze!

Akademia to kompleksowe połączenie wiedzy, praktyki i kreatywnych rozwiązań. Dzięki temu każdy, bez względu na swoje zaawansowanie w sztuce kulinarnej, może zostać prawdziwym mistrzem w swojej kuchni. Fani kuchni mogą odnaleźć w naszym serwisie tysiące przepisów, porad, trików, unikalnych materiałów wideo i warsztatów kulinarnych.


Nowi szefowie smaku

Opiekę merytoryczną nad Akademią sprawują wybitni specjaliści kulinarni: szef kuchni Tomasz Jakubiak, bloger kulinarny i pasjonat gotowania Tomasz Lach oraz trener i specjalista zdrowego żywienia Jacek Bilczyński. Nasi eksperci doradzają, inspirują i przekonują, że gotowanie to czysta przyjemność!Zmień z nami swoją kuchnię na dobre

Masz głowę pełną kulinarnych pomysłów i chcesz się nimi podzielić? Załóż bezpłatne konto na Akademii Smaku, będziesz mógł publikować własne przepisy i porady, a także na bieżąco śledzić treści w serwisie.

Akademia Smaku to nie tylko nauka gotowania, ale też konkursy, możliwość spotkania na żywo z ekspertami podczas warsztatów kulinarnych i poznania produktów marki BOSCH.