Poznaj "Wszystkie wymiary smaku"!

Akademia


Wierzymy, że każdy dom ma swoje smaki. To zapach dania, to sposób podania, to skojarzenia, to podróż w czasie i powrót do konkretnych miejsc. Smak to też styl przyprawiony funkcjonalnością. To dom z pomysłem, to gust i jakość. To wnętrza urządzone ze smakiem.

W tegorocznej edycji Akademii Smaku chcemy poznać wszystkie wymiary smaku – od tych kulinarnych aż po aranżację wnętrz. Obok przepisów na wyjątkowe dania, zgłębimy tajniki urządzania funkcjonalnych i pięknych przestrzeni, w których chce się żyć, tworzyć i spędzać czas z najbliższymi.

Wszystkie wymiary smaku poznawać będziemy z nową Ambasadorką Dorotą Szelągowską – jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce projektantek wnętrz i dekoratorek. Dorota pełni patronat nowej sekcji w portalu - „Wnętrza” - w której znajdziemy porady i artykuły dotyczące funkcjonalnych rozwiązań i urządzania wysmakowanych wnętrz.
W nowej Akademii Smaku znajdą się również autorskie porady Doroty Szelągowskiej m.in. o tym, jak wybrać sprzęt AGD do kuchni, gdzie zmieścić suszarkę do ubrań lub jak zagospodarować niewielką łazienkę. Mateusz Gessler – mistrz kuchni i restaurator oraz Tomasz Lach – autor bloga Zajadam.pl, będą dostarczać nam kolejnych inspiracji na dania pyszne, zdrowe, proste lub bardziej wykwintne, w zależności od potrzeb i okazji.

Dodatkowo, przeżyjemy przygodę projektowania i aranżacji. Dorota zdecydowała się urządzić Mateusza, a dokładnie jego kuchnię. Zajrzymy do prywatnego królestwa mistrza, jego domu, i poznamy krok po kroku proces jego powstawania – od koncepcji aż po ostatni element dekoracji.

To będzie naprawdę smaczny i inspirujący rok!