Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Blendery ręczne i kielichowe

Blendery ręczne i kielichowe

Blender ręczny Bosch to niezwykle wygodne urządzenie do miksowania i rozdrabniania warzyw, owoców, mięsa, serów, orzechów, ziaren, czekolady i lodu. Niewielki rozmiar, duża moc oraz niezawodność sprawiły, że jest bardzo chętnie stosowany i obecny w niemal każdej kuchni.

Szeroka gama akcesoriów powoduje, że blendery ręczne Bosch zamieniają się w małe roboty kuchenne. Na przykład innowacyjny nóż Quattro Blade z 4 ostrzami pozwala szybko zmiksować składniki na gładką masę. Z kolei końcówka miksująca ProPuree pozwala na przetworzenie ziemniaków w puree o perfekcyjnej konsystencji. Wartym polecenia uzupełnieniem ręcznego miksera jest precyzyjny rozdrabniacz cebuli, ziół, sera, czekolady i wielu innych produktów. W każdej kuchni przyda się też uniwersalna końcówka do ubijania, która ułatwi przygotowanie piany z białek, bitej śmietany, majonezu czy ciasta naleśnikowego.

Blender kielichowy Bosch

Blendery kielichowe Bosch to urządzenia poszukiwane przez osoby stosujące zdrową dietę, opartą na rożnego rodzaju koktajlach owocowych i warzywnych. Pozwalają przygotować perfekcyjne smoothies, shake, lody, a nawet idealnie jednolite, jedwabiste puree. Dzięki dodatkowym akcesoriom (zamykanym hermetycznie naczyniom lub butelkom) umożliwiają szybkie zapakowanie przygotowanego koktajlu i zabranie go do pracy, szkoły czy na wycieczkę za miasto.

Na szczególną uwagę zasługuje blender kielichowy Bosch z serii VitaMaxx. To urządzenie próżniowe, które przetwarza produkty spożywcze przy ograniczonym dostępie tlenu. Efektem jest znacznie przedłużona świeżość i zachowanie większej ilości najcenniejszych składników odżywczych, na czele z witaminami. Praca z prędkością ponad 30 000 obrotów na minutę umożliwia uzyskanie idealnie jednolitej konsystencji miksowanych potraw. Blendery kielichowe VitaMaxx służą nie tylko do miksowania, ale także pakowania przygotowanych potraw. Żywność zapakowana w próżniowe pojemniki znacznie dłużej zachowuje świeżość. A dzięki butelce ToGo możesz cieszyć się pożywnym i pełnym witamin smothie gdziekolwiek jesteś: w pracy, w szkole czy podróży.

Rodzina urządzeń marki Bosch