Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Zmywarki

Zmywarki

Zmywarki Bosch podążają z duchem czasu i dostosowują się do rosnącego tempa życia. To jedne z najszybszych urządzeń na rynku. Ich użytkownicy oszczędzają mnóstwo czasu, który mogą przeznaczyć na pracę, relaks czy rozwój osobisty. Urządzenia marki Bosch są wyposażone w Strefę Extra Clean, która pozwala na umycie bardzo zabrudzonych naczyń. Jest to mozliwe, dzięki modyfikacji górnego kosza oraz użyciu trzech obrotowych dysz wodnych. Pozwalają one na większe nawodnienie naczyń i skuteczniejsze ich mycie bez użycia większej temperatury czy dodatkowych ilości detergrentów.

Zmywarki Bosch nie tylko biją rekordy szybkości pracy, ale też są bezkompromisowo dokładne: idealnie oczyszczają i suszą wszystkie rodzaje naczyń, niezależnie od stopnia zabrudzenia. Funkcja PerfectDry gwarantuje, że wszystkie naczynia i sztućce, nawet te plastikowe, wyjmiesz ze zmywarki idealnie suche. Dodatkowo zmywarka do zabudowy idealnie wpasuje się we wnętrze Twojej kuchni.

Jak działa zmywarka Bosch?

Bosch opracował wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które zapewniają idealną czystość naczyń i najwyższy komfort obsługi. Jedną z nich jest Strefa Intensywna, rozwiązująca problem jednoczesnego mycia naczyń delikatnych i mocno zabrudzonych garnków. Wystarczy, że tłuste czy przypalone patelnie umieścisz w dolnym koszu, a delikatne przedmioty ze szkła czy porcelany w górnym i włączysz funkcję Strefa Intensywna. Zmywarka Bosch samoczynnie podniesie o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu – ciśnienie w górnym pozostanie bez zmian. Po zakończeniu cyklu wszystkie naczynia będą idealnie czyste.

Zmywarki Bosch posiadają też liczne funkcje optymalizujące zużycie wody i energii elektrycznej. Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań jest zastosowanie zeolitów – minerałów odznaczających się bardzo dużą zdolnością pochłaniania wody i substancji lotnych. Ich wykorzystanie pozwoliło nie tylko udoskonalić procesy suszenia i pochłaniania przykrych zapachów, ale także obniżyć zużycie energii elektrycznej.

Niezależnie od modelu wszystkie zmywarki Bosch odznaczają się doskonałym designem i ponadprzeciętną trwałością. Marka Bosch, jako jedyna na rynku, oferuje dziesięcioletnią gwarancję na przerdzewienie wnętrza zmywarki.