Zmywarki

Zmywarki Bosch podążają z duchem czasu i dostosowują się do rosnącego tempa życia. To jedne z najszybszych urządzeń na rynku. Ich użytkownicy oszczędzają mnóstwo czasu, który mogą przeznaczyć na pracę, relaks czy rozwój osobisty. Urządzenia posiadające funkcję VarioSpeed osiągają doskonałe tempo pracy: wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby nawet dwukrotnie przyspieszyć wykonanie dowolnego programu. Jeżeli uznasz, że to za mało, możesz wybrać zmywarkę marki Bosch z funkcją VarioSpeed Plus, która skraca czas oczekiwania na czyste i suche naczynia nawet o 66%.

Zmywarki Bosch nie tylko biją rekordy szybkości pracy, ale też są bezkompromisowo dokładne: idealnie oczyszczają i suszą wszystkie rodzaje naczyń, niezależnie od stopnia zabrudzenia. Funkcja PerfectDry gwarantuje, że wszystkie naczynia i sztućce, nawet te plastikowe, wyjmiesz ze zmywarki idealnie suche. Dodatkowo zmywarka do zabudowy idealnie wpasuje się we wnętrze Twojej kuchni.

Jak działa zmywarka Bosch?

Bosch opracował wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które zapewniają idealną czystość naczyń i najwyższy komfort obsługi. Jedną z nich jest Strefa Intensywna, rozwiązująca problem jednoczesnego mycia naczyń delikatnych i mocno zabrudzonych garnków. Wystarczy, że tłuste czy przypalone patelnie umieścisz w dolnym koszu, a delikatne przedmioty ze szkła czy porcelany w górnym i włączysz funkcję Strefa Intensywna. Zmywarka Bosch samoczynnie podniesie o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu – ciśnienie w górnym pozostanie bez zmian. Po zakończeniu cyklu wszystkie naczynia będą idealnie czyste.

Zmywarki Bosch posiadają też liczne funkcje optymalizujące zużycie wody i energii elektrycznej. Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań jest zastosowanie zeolitów – minerałów odznaczających się bardzo dużą zdolnością pochłaniania wody i substancji lotnych. Ich wykorzystanie pozwoliło nie tylko udoskonalić procesy suszenia i pochłaniania przykrych zapachów, ale także obniżyć zużycie energii elektrycznej.

Niezależnie od modelu wszystkie zmywarki Bosch odznaczają się doskonałym designem i ponadprzeciętną trwałością. Marka Bosch, jako jedyna na rynku, oferuje 10-letnią gwarancję na przerdzewienie wnętrza zmywarki.