Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Salon

Salon

Nie bez powodu salon to centralne pomieszczenie w każdym domu. Spędzamy tam wiele czasu – to tam odpoczywamy przy ulubionej książce czy serialu i to tam spotykamy się z...

Czytaj więcej
Salon
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół
alert ikona
Brak przepisów spełniających kryteria

 

Nie bez powodu salon to centralne pomieszczenie w każdym domu. Spędzamy tam wiele czasu – to tam odpoczywamy przy ulubionej książce czy serialu i to tam spotykamy się z rodziną oraz zaproszonymi gośćmi. Dlatego salon to także wizytówka całego domu.

Aranżacja salonu powinna odzwierciedlać nasz gust, zaspokajać nasze potrzeby i sprzyjać codziennemu zachwytowi. W tej części serwisu znajdziesz niejeden pomysł na salon. Czy najbliższy Twoim preferencjom jest salon w nowoczesnym stylu z designerskimi meblami? Sprawdź, jak go urządzić i pomalować. Niezależnie od stylu, który wybierzesz, istotną rolę odgrywają dodatki do salonu. Ich umiejętne dopasowanie pozwala na dodanie osobistego charakteru wnętrzu i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Zebraliśmy sprawdzone pomysły i wskazówki na dekoracje do salonu, które z pewnością go ocieplą. Oczywiście także to, jaki kolor do salonu wybierzesz, wpłynie na jego wygląd i Twoje samopoczucie. Przejrzyj nasze materiały i wybierz kolor najlepszy dla Twojego wnętrza.

Często salon połączony jest z otwartą na niego kuchnią. Jeżeli masz potrzebę  podzielenia tej strefy, przeczytaj przygotowany przez nas spis sprytnych rozwiązań. Nasz zbiór pomysłów na aranżacje aneksu ułatwi Ci dopasowanie go do Twojego salonu i całego mieszkania. A co jeśli pokój dzienny ma małą powierzchnię i jego urządzenie wydaje się problematyczne? Na to też mamy pomysł! Dowiedz się, jak urządzić mały salon w bloku. Bez względu na fakt czy pokój dzienny jest mały, czy duży – odpoczywaj we wnętrzu, które przynosi Ci radość!