Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Odkurzacze

Odkurzacze

Marka Bosch oferuje szeroką ofertę modeli i typów odkurzaczy: od niewielkich urządzeń ręcznych, przez odkurzacze pionowe i tradycyjne, workowe i bezworkowe, przewodowe i bezprzewodowe, aż po urządzenia piorące z serii AquaWash&Clean z funkcją czyszczenia na mokro. Odkurzacz Bosch bez trudu oczyści podłogi, meble, ściany, a nawet sufity. Utrzyma perfekcyjną czystość dywanów, zasłon, mebli – usunie zanieczyszczenia mokre i suche. Wystarczy wybrać odpowiedni model, aby równie łatwo poradzić sobie z codziennym utrzymaniem czystości, jak też z generalnymi porządkami w całym domu.

Warto podkreślić, że marka Bosch wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób cierpiących na alergie: odkurzacz z filtrem HEPA wychwytuje zanieczyszczenia już o średnicy nieco ponad 0,01 µm – zatrzymuje roztocza kurzu, pyłki roślin, sierść zwierząt, zarodniki grzybów, pleśnie, a nawet wirusy. Z kolei posiadacze zwierząt domowych docenią serię Zoo'o ProAnimal przeznaczoną do usuwania sierści.

Odkurzacz Bosch – jaki model wybrać?

Decyzja o wyborze konkretnego modelu odkurzacza marki Bosch powinna wynikać z analizy własnych potrzeb. Jeżeli interesuje Cię uniwersalność, swoboda i łatwość użytkowania oraz kompaktowe rozmiary, to spełnieniem oczekiwań będzie odkurzacz pionowy marki Bosch, bezprzewodowy i bezworkowy. Modelem, który idealnie wpisze się w tak określone oczekiwania, jest Athlet – urządzenie doskonale sprawdzające się zarówno przy bieżącym utrzymaniu czystości, jak też generalnych porządkach. Ten pionowy odkurzacz bezprzewodowy w niczym nie ustępuje konwencjonalnym odkurzaczom zasilanym z sieci energetycznej.

Optymalnym urządzeniem do bieżącego utrzymania czystości wszystkich powierzchni w domu – dosłownie od podłogi do sufitu – będzie odkurzacz z serii Unlimited. Umożliwia sprzątanie 360°: dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów i niewielkiej wadze z łatwością usuniesz zanieczyszczenia z najbardziej niedostępnych zakamarków pod sufitem meblami, z lamp sufitowych, zasłon czy delikatnych abażurów. Unlimited doskonale nadaje się też do czyszczenia tapicerek samochodowych.

W ofercie marki Bosch znajdziesz też innowacyjne odkurzacze 2w1 – Flexxo i Readyy'y. Zależnie od potrzeb są one wydajnymi odkurzaczami pionowymi lub ręcznymi: wystarczy z korpusu wyjąć odkurzacz ręczny, żeby zebrać okruchy ze stołu, dotrzeć do ciasnych szczelin lub odkurzyć szuflady.  

Warto zwrócić również uwagę na odkurzacze z serii ProPower. Są to zarówno bezprzewodowe odkurzacze pionowe, jak i odkurzacze workowe oraz bezworkowe, które z pewnością znajdą wielu wielbicieli.Charakteryzują się dużą mocą ssania, dzięki czemu świetnie radzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami.

Rodzina urządzeń marki Bosch

Pozostałe sprzęty marki Bosch