Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Pralki

Pralki

Pralki marki Bosch są innowacyjne i nowoczesne, wyróżniają się wysmakowanym designem oraz zdumiewającą niezawodnością. To urządzenia stworzone do długotrwałej i wydajnej pracy, które zapewniają użytkownikom maksimum komfortu i niezmiennie perfekcyjne efekty prania. Doskonale radzą sobie nie tylko z odzieżą czy pościelą – można w nich prać i odświeżać ciężkie zasłony, zimowe kurtki, a także sportowe buty i plecaki. Wystarczy wybór odpowiedniego programu oraz wciśnięcie jednego przycisku, aby zaawansowana automatyka zajęła się wszystkimi pozostałymi etapami procesu prania: od zważenia zawartości bębna, przez dobranie odpowiedniej ilości wody i detergentów, określenie czasu i intensywności prania, do końcowego odwirowywania. Pralki Bosch pracują szybko i cicho – są liderami optymalizacji zużycia energii, wody i środków piorących.

Jak działa pralka Bosch?

Pralka Bosch posiada dziesiątki użytecznych cech i funkcji, dzięki którym pranie staje się łatwe i skuteczne. Wszystkie modele wyposażono w oszczędne, wydajne oraz wyjątkowo ciche silniki EcoSilenceDrive. Dodatkowe wytłumienie zapewnia izolacja ścian obudowy, a specjalny amortyzator oraz AntiVibration Design (system wytłoczeń na ściankach) zapobiegają powstawaniu drgań przy wirowaniu.

Pralka Bosch z funkcją ActiveOxygen zasługuje na szczególną uwagę. Dzięki wykorzystaniu aktywnego tlenu możliwe jest skuteczne usuwanie zabrudzeń i eliminowanie 99,99% drobnoustrojów i bakterii już w temperaturze 20°C. Tlen jest też doskonałym sposobem usuwania uciążliwych zapachów z odzieży oraz butów, bez konieczności użycia wody. W ten sposób można przywrócić świeżość dowolnie wybranej części garderoby i każdemu przedmiotowi wykonanemu z użyciem tekstyliów – bez ryzyka uszkodzenia czy odbarwienia.

Z pewnością atutem pralek marki Bosch są urządzenia mające funkcję ActiveWater Plus, czyli czujniki pozwalające ocenić załadunek. Oceniają one ilość prania oraz rodzaj tkanin i w ten sposób dobierają odpowiednią ilość wody, tym samym zapobiegając jej marnowaniu się.

Wielbiciele technologicznych nowinek docenią systemy i-DOS i HomeConnect. Pierwszy odpowiada za automatyczne dozowanie detergentu – optymalnej do konkretnej twardości wody i rodzaju załadunku. Płyn w zbiorniku uzupełnia się raz na 20 prań. I-DOS chroni środowisko, zmniejszając zużycie środków piorących i wody. Z kolei pralka Bosch z systemem HomeConnect to urządzenia z segmentu IoT (Internet of Things), którymi można zarządzać zdalnie przy użyciu dowolnego urządzenia mobilnego wyposażonego w aplikację.

Pozostałe sprzęty marki Bosch