Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Nalewka z aronii

Nalewka z aronii

Wzmacniające właściwości nalewki z aronii znajdą amatora w niejednym domu, zwłaszcza, że domowa nalewka z aronii jest łatwa w przygotowaniu. Owoce aronii są pomocne w walce z nadciśnieniem i...

Czytaj więcej
Nalewka z aronii
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół
alert ikona
Brak przepisów spełniających kryteria

 

Wzmacniające właściwości nalewki z aronii znajdą amatora w niejednym domu, zwłaszcza, że domowa nalewka z aronii jest łatwa w przygotowaniu. Owoce aronii są pomocne w walce z nadciśnieniem i zbyt wysokim cholesterolem. Sprawdź prosty przepis na nalewkę z aronii.

Nalewka na alkoholu to także znakomity trunek, który podkreśli smak słodkich ciast. Dodatek goździków sprawi, że nalewka zyska nieco korzennego posmaku. Jak zrobić nalewkę z aronii? Wystarczy oczyszczone owoce przesypać cukrem i odstawić na kilka dni, by puściły sok, a następnie zalać je alkoholem i ponownie odstawić w ciemne miejsce na 2 tygodnie. Po tym czasie nalewkę należy przelać do szczelnie zamykanych butelek i odstawić na pół roku w ciemne i chłodne miejsce. Sam proces nie jest skomplikowany, a smak domowej nalewki z aronii jest niepowtarzalny. Jej właściwości lecznicze, wspomagające obniżenie ciśnienia oraz szkodliwego wpływu toksyn docenią osoby, które szukają wsparcia dla prawidłowego funkcjonowania organizmu w naturalnych metodach.