Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Nalewka z płatków róż

Nalewka z płatków róż

Aromatyczna nalewka różana zachwyci gości, a Ty zrobisz ją samodzielnie bez najmniejszego problemu, ponieważ jej przygotowanie jest banalnie proste. Przepis na nalewkę z płatków róży nie wymaga także trudno...

Czytaj więcej
Nalewka z płatków róż
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół
alert ikona
Brak przepisów spełniających kryteria

 

Aromatyczna nalewka różana zachwyci gości, a Ty zrobisz ją samodzielnie bez najmniejszego problemu, ponieważ jej przygotowanie jest banalnie proste. Przepis na nalewkę z płatków róży nie wymaga także trudno dostępnych składników – wystarczą płatki kwiatów róży (koniecznie pamiętaj, by zbierać je z miejsc oddalonych od ulic) oraz mocny, dobrej jakości alkohol – wódka lub spirytus – oraz cukier.

Nalewka o smaku różanym to nie tylko szlachetny i wykwintny trunek, którym zachwycisz gości. Jej lecznicze właściwości docenią osoby szukające wsparcia w naturalnych medykamentach w okresie obniżonej odporności. Płatki róży to także cenne źródło witaminy C, antyoksydantów – sprzymierzeńców w walce z toksynami w organizmie. Różana nalewka reguluje trawienie i działa uspokajająco, a jej niespotykany zapach pozwoli przetrwać długie zimowe wieczory. Sprawdź, jak zrobić nalewkę z płatków róż i przygotuj samodzielnie ten niezwykle aromatyczny eliksir.