Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Akademia Smaku Bosch nagrodzona

Akademia Smaku Bosch nagrodzona
Kalendarz Drukuj Kalendarz Udostępnij

Drodzy Uczestnicy Akademii Smaku,

dzięki Waszemu zaangażowaniu Akademia została nagrodzona w prestiżowym konkursie „Kreatura 2016”. Bez Was nasze wspólne dzieło, czyli Akademia nie miałaby racji bytu. To przede wszystkim Wasze regularnie angażowanie się w życie Akademii pozwala na dotarcie do coraz szerszego grona pasjonatów gotowania.

Akademia Smaku zdobyła w konkursie Kreatura 2016 główną nagrodę w jednej z najważniejszych kategorii „Kampania” oraz wyróżnienie w podkategorii „Kampania Zintegrowana Digital”.

W jury konkursu zasiadają przedstawiciele społeczności reklamowej, dyrektorzy kreatywni oraz reprezentanci ze świata reklamy i mediów.

W jubileuszowym 20. konkursie Kreatura jury przyznało 45 nominacji, 37 wyróżnień, 11 statuetek, grand prix i jedną nagrodę specjalną. Do konkursu napłynęło w sumie 137 zgłoszeń.

Akademia Smaku to wielokanałowy projekt kulinarny, w skład którego wchodzą: serial kulinarny emitowany w TVP2 i wspierany kampanią telewizyjną, video warsztaty bogate w porady dla gotujących, serwis www.akademiasmaku.pl, będący osią komunikacyjną dla wszystkich działań, kulinarne spotkania w Centrum Domowych Inspiracji, podczas których uczestnicy gotują ze znanymi kucharzami, a także e-magazyny stanowiące kompendium wiedzy na temat kuchni.

Potencjał projektu dostrzegli także renomowani partnerzy: Mlekovita i Kropla Beskidu.

Dziękujemy Wam za ten wspólny sukces!

Akademia Smaku Bosch nagrodzona - zdjęcie 1

Źródło zdjęcia: MMP / Facebook