Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Pomysły na małą łazienkę – zbiór porad

Pomysły na małą łazienkę – zbiór porad
Kalendarz Drukuj Kalendarz Udostępnij

Bardzo mała łazienka w bloku może być bardzo dużym wyzwaniem aranżacyjnym. Sprostasz mu, dzięki naszym poradom, wskazówkom i zasadom. Sięgnij po garść inspiracji, by stworzyć estetyczne i funkcjonalne wnętrze.

Aranżacja małej łazienki

Aranżacyjne pomysły na małą łazienkę powinny wynikać z jednej głównej zasady: im mniej, tym lepiej. Chodzi zarówno o minimalizm w doborze sprzętów, jak i kolorystyki oraz dodatków. Więcej praktycznych zasad, do zastosowania od zaraz, znajdziesz w naszych artykułach:

 

Jak urządzić małą łazienkę?

Jakie kolory i style do małej łazienki? Prysznic czy wanna? Jak powiększyć optycznie małą łazienkę? Organizacja miejsca i mebli Jakie oświetlenie do małej łazienki? Aspekty techniczne i sanitarne Zapewne każdy urządzający własną lub wynajmowaną przestrzeń marzy o dużej łazience, która swoimi...

Wąska łazienka – jak ją zaaranżować?

Wąska łazienka – jak ją optycznie powiększyć? Wąska łazienka – inspiracje i wyzwania Sprzęt AGD do wąskiej łazienki Meble do małej, wąskiej łazienki Jak urządzić wąską łazienkę? Wąska łazienka, ze względu na ograniczoną przestrzeń, to prawdziwe wyzwanie aranżacyjne. Sprawdź, w...

 

Żeby aranżacja małej łazienki zakończyła się sukcesem, zadbaj o dwa kolejne elementy. Po pierwsze w takiej przestrzeni sprawdzi się przede wszystkim prysznic. Uwaga! Nie próbuj szukać kompromisów na siłę, bo całkiem mała wanna nie spełni swoich funkcji. Po drugie elementy wyposażenia powinny optycznie powiększyć i rozświetlić pomieszczenie. Sprawdzą się więc jasne kolory, lustra i różnorodne źródła światła. Zainspiruj się naszymi przykładami i stwórz małą łazienkę marzeń!

 

 

Masz bardzo małą łazienkę o nietypowych kształtach i nie potrafisz jej zaaranżować? Sięgnij po pomoc projektanta wnętrz! Prawdziwy ekspert doradzi, podpowie i funkcjonalnie wykorzysta każdy centymetr. Sprawdź, jaki jest zakres jego prac, co trzeba mu dostarczyć podczas pierwszego spotkania i czego oczekiwać:

 

Projektant wnętrz — kiedy skorzystać z jego usług?

Projektant wnętrz — czym się zajmuje? W czym pomoże Ci projektant wnętrz? Projektowanie pokoju czy projekty wnętrz domu? Projektant wnętrz — ile kosztuje aranżacja wnętrza? Projektant wnętrz — dlaczego warto? Chcesz uniknąć błędów aranżacyjnych? A może nie masz konkretnych pomysłów...

Mała łazienka – inspiracje

Rozpoczynasz misję pod kryptonimem: mała łazienka? Inspiracje i pomysły aranżacyjne przydadzą Ci się nawet wtedy, gdy urządzasz ją razem z projektantem. Mała łazienka w bieli to uniwersalne rozwiązanie, ale nie musisz rezygnować z innych stylów! Przeczytaj nasze artykuły i wybierz aranżacje, które najbardziej Ci się podobają:

 

Biała łazienka – pomysły, aranżacja, inspiracje

Zalety klasycznej bieli w łazience Łączenie bieli Biel w łazience Biała łazienka – inspiracja Dla jednych biała łazienka to nuda i brak pomysłu. Dla innych taka aranżacja to synonim uniwersalności i ponadczasowości, której można dodawać charakteru na wiele sposobów. Też...

Pomysły na ciekawe dodatki do małej łazienki

Nawet w bardzo małej łazience powinno znaleźć się miejsce na dodatki, bo to one decydują o unikatowym charakterze każdego wnętrza. Które z nich będą pasować do Twojej łazienki? Zainspiruj się naszymi przykładami!

 

Bardzo mała łazienka = duży kłopot w sprzątaniu?

Małe jest piękne? Pod warunkiem że odpowiednio o nie zadbamy! Sprzątanie małego pomieszczenia może być nieco trudniejsze, m.in. z powodu trudnej dostępności niektórych miejsc. W przypadku aranżacji małej łazienki pamiętaj o tym już na etapie projektowania, np. dobierz płytki łazienkowe, które łatwo utrzymać w czystości. A na co zwracać uwagę już podczas sprzątania małej łazienki? Sięgnij po nasze praktyczne wskazówki!