Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Łazienka

Łazienka

Łazienka to jedno z najważniejszym pomieszczeń w domu, ale przy okazji jest to miejsce trudne do zaprojektowania. Często ma mały metraż, na którym trzeba zmieścić wiele rzeczy. Jak zaprojektować...

Czytaj więcej
Łazienka
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół
alert ikona
Brak przepisów spełniających kryteria

 

Łazienka to jedno z najważniejszym pomieszczeń w domu, ale przy okazji jest to miejsce trudne do zaprojektowania. Często ma mały metraż, na którym trzeba zmieścić wiele rzeczy. Jak zaprojektować łazienkę, aby była funkcjonalna, wygodna, a przy tym piękna? Tego wszystkiego dowiesz się w tej części serwisu. Przeczytaj, jak urządzić małą łazienkę, aby była szyta na miarę. Sprawdź, jak wyglądają najmodniejsze łazienki i daj się zainspirować!

Chcemy pomóc Ci stworzyć łazienkę marzeń. Taką, z której nie będzie chciało się wychodzić. Ale też taką, która zaspokoi Twoje potrzeby estetyczne i te dotyczące funkcjonalności. Zastanawiasz się jak zaplanować oświetlenie? Już nie musisz – dowiedz się, jakie oświetlenie do łazienki wybrać. Światło ma bowiem ogromne znaczenie w każdym z pomieszczeń – tak samo jak kolor. Czy Twoja łazienka będzie biała? A może w żywiołowym kolorze? Co powiesz na elegancję dla odważnych – łazienka w stylu glamour? Przeczytaj, czym ten styl się charakteryzuje i jakie dodatki pasują do takiej łazienki.

Może bardziej odpowiadać Ci będą naturalne materiały, czyli łazienka z drewnem? Podpowiadamy, jakie drewno wybrać, z czym je połączyć, jak sprawdza się i prezentuje na podłodze i na ścianach. Oprócz wyglądu łazienki, ważne są używane w niej sprzęty. Dlatego dzielimy się wiedzą, jakie AGD do łazienki na pewno się sprawdzi. Oczywiście znajdziesz tu także porady jak sprzątać łazienkę szybko, łatwo i skutecznie. Poznaj więcej opisanych przez nas sprzętów, stylów, aranżacji oraz projektów i otwórz się na nowe!