Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Makaron z indykiem

Makaron z indykiem

Szybki makaron z indykiem – jak go przygotować? Przepis na makaron z indykiem to jeden z najłatwiejszych i najszybszych do przygotowania – nada się zarówno na lunch, jak i...

Czytaj więcej
Makaron z indykiem
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół

 

Szybki makaron z indykiem – jak go przygotować?

Przepis na makaron z indykiem to jeden z najłatwiejszych i najszybszych do przygotowania – nada się zarówno na lunch, jak i na obiad czy kolację. To danie może być zarówno błyskawicznym doładowaniem energetycznym podczas długiego dnia, jak i posiłkiem na romantyczną kolację. Wszystko zależy od tego, jak je podasz i z jakimi dodatkami zdecydujesz się go zrobić!

Makaron z indykiem i grzybami czy makaron z indykiem w sosie śmietanowym?

Klasyczny, szybki makaron z indykiem to lekka wersja spaghetti. Jeśli jednak wolisz bardziej wyrafinowane smaki, spróbuj przepisu na makaron z indykiem i marchewką. Kolejną naszą propozycją jest makaron z indykiem w sosie śmietanowym – najlepiej doprawić go dużą ilością ziół. Podobnym daniem jest też makaron ze szpinakiem i indykiem – do tego warto dorzucić czosnek, bo świetnie zgrywa się on ze szpinakiem. Mięso z indyka w makaronie można podać na wiele sposobów – wykorzystywać mielone, pokrojone w kostkę, a nawet można zrobić z niego mięsne kuleczki . A jaka jest Twoja ulubiona wersja szybkiego makaronu z indykiem?