Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Naleśniki z owocami

Naleśniki z owocami

Naleśniki na słodko z owocami Ręka w górę, jeśli naleśniki z truskawkami lub innymi owocami to Twoja ulubiona wersja tego dania! To smak dzieciństwa wielu z nas i chętnie...

Czytaj więcej
Naleśniki z owocami
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół

 

Naleśniki na słodko z owocami 

Ręka w górę, jeśli naleśniki z truskawkami lub innymi owocami to Twoja ulubiona wersja tego dania! To smak dzieciństwa wielu z nas i chętnie przekazujemy go swoim dzieciom, i wnukom. Nie bez powodu, to w końcu idealne połączenie – delikatnie słodkie, pulchne ciasto, świeże owoce i dodatki takie, jak bita śmietana czy czekoladowa posypka lub czekoladowy sos… Do tego bardzo proste, szybkie wykonanie i mnogość wyborów, jeśli chodzi o dodatki!

Naleśniki z musem malinowym czy naleśniki z truskawkami?

Jaka wersja jest Twoją ulubioną? My zdecydowanie lubimy naleśniki z truskawkami, ale jeśli chodzi o naleśniki z owocami – przepis klasyczny, to dla nas nuda (choć bardzo smaczna)! Wolimy zaprezentować Ci jednak coś bardziej inspirującego, bo na pewno znasz już podstawowe przepisy na naleśniki. Na przykład naleśniki owocowe z formie truskawkowego sushi albo szaszłyków z owocami. Twojej uwadze polecamy też amerykańskie pancakes z bananami albo z borówkami. Jeśli lubisz naleśniki z owocami – przepis na takowe z dodatkiem truskawkowej frużeliny też na pewno Ci się spodoba. Smacznego!