Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Higieniczne pranie i odkurzanie dla właścicieli czworonogów

Higieniczne pranie i odkurzanie dla właścicieli czworonogów
Kalendarz Drukuj Kalendarz Udostępnij

Zwierzęta domowe są przyjaciółmi, umilają czas, uczą empatii i odpowiedzialności – bardzo pozytywnie wpływają na wiele aspektów naszego życia. Jednocześnie ich obecność wiąże się ze zwiększoną troską o czystość. Skuteczne pozbywanie się charakterystycznej woni legowisk i zabawek oraz wszechobecnej sierści jest sporym wyzwaniem. Sprostają mu urządzenia marki Bosch – pralki z technologią ActiveOxygen oraz odkurzacze Zoo'o ProAnimal.

ActiveOxygen gwarantuje pozbycie się wszelkich zapachów i 99,99%* bakterii. Zbieranie sierści to specjalność odkurzaczy z linii Zoo'o ProAnimal marki Bosch, wyposażonych w turboszczotki ProAnimal Brush.

 

* Redukcja do 99,99% E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, bakteriofagow MS2 w programie „Mix” zimny z dodatkiem zwykłego środka piorącego w płynie w zalecanych ilościach, przy wsadzie 4 kg – badania MB 7623/15 z dnia 29 lipca 2015 przeprowadzone w wfk– Institut fur Angewandte Forschung GmbH (Instytucie ds. Technologii Czystości) dla BSH Hausgerate GmbH.