Nielimitowane możliwości sprzątania z odkurzaczem Unlimited

Nielimitowane możliwości sprzątania z odkurzaczem Unlimited

Czy wyobrażasz sobie, że jednym urządzeniem odkurzysz podłogi, usuniesz kurz z szafek, pajęczyny z sufitu, doczyścisz kanapę, a nawet… tapicerkę samochodową?

Z odkurzaczem Unlimited Serie 6 możesz zapomnieć o ściereczkach do kurzu – zastąpią je wymienne akcesoria umożliwiające szybkie i efektywne sprzątanie nawet najmniejszych szczelin oraz zakamarków. Jak to możliwe?

Odkurzacze Unlimited, nazywane są też Multi-use handstick, ponieważ sposób ich użytkowania to trzymanie urządzenia w dłoni i przebudowywanie go według aktualnych potrzeb. Klasyczną końcówką na rurze odkurzysz dywany i podłogi, a gdy ją zdejmiesz, sprzęt stanie się dużo lżejszy, co umożliwi sprawne odkurzenie żaluzji oraz wysoko położonych szafek. Jeśli przymocujesz do niego długą ssawkę szczelinową, bez najmniejszego problemu oczyścisz przestrzeń za szafą czy pod fotelami w samochodzie. Z kolei specjalną końcówką do mebli i tapicerek odświeżysz zarówno wnętrze auta, jak i wypoczynek w salonie.

I to wszystko bez wysiłku, bo odkurzacze Unlimited bez długiej końcówki ważą nie całe 1,5 kg. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Data publikacji: 2020-02-18