Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Krem z kalafiora

Krem z kalafiora

Krem z kalafiora to nowoczesne wydanie tradycyjnej zupy kalafiorowej. Kalafior posiada wiele zdrowotnych właściwości – przede wszystkim ma silne działanie przeciwnowotworowe i wspaniale wpływa na trawienie. Z tego powodu...

Czytaj więcej
Krem z kalafiora
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół

 

Krem z kalafiora to nowoczesne wydanie tradycyjnej zupy kalafiorowej. Kalafior posiada wiele zdrowotnych właściwości – przede wszystkim ma silne działanie przeciwnowotworowe i wspaniale wpływa na trawienie. Z tego powodu warto przyrządzać z niego różne dania, takie jak np. krem z kalafiora, czyli nowoczesne wydanie tradycyjnej zupy kalafiorowej.

Jak zrobić krem z kalafiora?

Potrawa wyróżnia się niezwykle delikatnym i aksamitnym smakiem. Przepis na krem z kalafiora jest bardzo szybki i prosty, ponieważ do jego przygotowania wykorzystuje się tylko kilka składników i podstawowe przyprawy. Najlepiej podawać go z podsmażoną cebulką oraz grzankami. Aby go zagęścić oraz sprawić, by stał się jeszcze bardziej kremowy warto dodać śmietanę 36%. Zupa krem idealnie łączy się również z posiekanym szczypiorkiem lub natką pietruszki.