Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Jaką lodówkę wybrać?

Jaką lodówkę wybrać?
Kalendarz Drukuj Kalendarz Udostępnij

Czas na wybór lodówki idealnej. Zrobimy to #LikeABosch! Od tego, jaką lodówkę wybierzemy, zależy bardzo wiele – wygląd naszej kuchni, ale także to czy zmniejszymy marnowanie jedzenia, jak długo zakupione warzywa i owoce zachowają świeżość i o ile łatwiej będzie nam zorganizować trzymane w lodówce zapasy. 

Rozmiar ma znaczenie

Jeśli masz dużą rodzinę lub dużą fantazję kulinarną – warto wybrać lodówkę, w której znajdziesz miejsce na absolutnie wszystko. Ekstra duża chłodziarko-zamrażarka w rozmiarze XXL pozwala perfekcyjnie przechowywać żywność, dzięki systemowi VitaFresh. Lodówka XXL to także gwarancja maksymalnej elastyczności w przechowywaniu produktów – możesz je lokalizować, układać i trzymać tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. To niby tylko 10 cm więcej niż standardowa lodówka, ale robi różnicę. W niej możesz zmieścić na przykład blachę z ciastem na zimno albo naprawdę dużego arbuza. Design lodówek XXL pasuje do każdej kuchni i każdego stylu. 

Wolnostojące, wszystko mieszczące 

Wolnostojące lodówki będą rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają w kuchni wszystkiego w zabudowie. I dobrze, bo te lodówki zasługują na uwagę. Wizualnie prezentują się nowocześnie i stylowo. Dodatkowo w tych modelach przedział chłodziarki znajduje się na wysokości wzroku, a dolną część zajmuje przestronna zamrażarka – to wszystko sprawia, że te urządzenia są bardzo funkcjonalne.

Jak wybrać lodówkę 3

Optymalne chłodzenie, doskonała forma

Wielu z nas stawia na spójny charakter wizualny kuchni i decyduje się na lodówki do zabudowy. Możemy wybierać spośród różnych rozmiarów i dopasować lodówkę idealnie do potrzeb naszych i kuchennego wnętrza. To, na co warto zwrócić również uwagę – to funkcje, które pomogą nam zachować świeżość przechowywanych produktów na dłużej. 

Jaką lodówkę wybrać 1

Szuflada Multibox lub strefa świeżości VitaFresh oraz technologie takie jak: NoFrost lub LowFrost w zamrażalniku gwarantują, że zapasy przechowywane są w najlepszych warunkach. Dzięki nim możesz dłużej cieszyć się smakiem i aromatem produktów, a one zachowują świeżość i wartości odżywcze. 

Na plus – VitaFresh Plus 

To rzecz naprawdę godna polecania – dzięki VitaFresh Plus produkty zyskują dwukrotne przedłużenie świeżości. A to dzięki dwóm odseparowanym szufladom – górnej – w której można obniżyć temperaturę do 0°C i stworzyć warunki idealne do przechowywania ryb i mięsa. I dolnej, która ma specjalnie ukształtowane dno i można w niej przechowywać warzywa i owoce. Warto! Mniej marnowania, mniej kupowania, więcej jedzenia i świeżości – jestem bardzo na tak!

Jak wybrać lodówkę 2