Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Jaki piekarnik wybrać, by pasował do stylu naszej kuchni?

Jaki piekarnik wybrać, by pasował do stylu naszej kuchni?
Kalendarz Drukuj Kalendarz Udostępnij

Kuchnia to serce domu – nic dziwnego, że tak dużą wagę przykładamy do tego, jak będzie wyglądała i z pieczołowitością dobieramy każdy element. A umówmy się, że piekarnik jest jednym z kluczowych elementów naszego kuchennego wystroju. Ja swój piekarnik wybierałam długo i uważnie, dlatego chce wam dać kilka tipów, jaki piekarnik wybrać, by idealnie pasował do stylu i charakteru naszej kuchni. 

Pierwsze pytanie, jakie musimy sobie zadać, to oczywiście jakiego piekarnika szukamy – standardowego do zabudowy, a może kompaktowego? Niezależnie od typu urządzenia – możecie być pewni, że w piekarnikach Bosch wygląd zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. 

Piekarniki do zabudowy – perfekcja i harmonia 

Piekarnik powinien dodawać wnętrzu charakteru, domykać kuchnię piękną klamrą funkcjonalności i designu na najwyższym poziomie. I tak właśnie jest z piekarnikami marki Bosch – jakość ich wykonania jest najwyższa, co widać już na pierwszy oka. Stal szlachetna, szkło, czerń to elementy, które wpasują się w każdą kuchenną przestrzeń. Dodatkowo charakterystyczne czerwone podświetlenia wprowadzają do kuchni styl i elegancję. 

Piekarniki są projektowane w taki sposób, by komfort ich użytkowania był na najwyższym poziomie. Funkcjonalność, wytrzymałość i dopasowanie do indywidualnych wymagań to ich cechy charakterystyczne. A automatyczne programy jak: AutoPilot, system wyboru potraw PerfectChef czy Termoobieg 4D gwarantują doskonały rezultat gotowania. 

Nawet najwyższe wymagania spełnią piekarniki z Serie 8 – nowoczesny design, łatwa i szybka obsługa oraz funkcje, które sprawiają, że rezultaty pieczenia są zawsze doskonałe. Co ważne, tutaj większość rzeczy udaje nam się przekazać piekarnikowi za pomocą jednego przycisku. 

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie lubią ulegać trendom i stawiają na ponadczasowy styl, musisz zobaczyć modele piekarników marki Bosch z Serie 6. Te urządzenia łączą w sobie wszystkie niezbędne do codziennego korzystania z piekarnika funkcje z piękną formą, która nie znudzi się przez wiele, wiele lat. 

Modele piekarników z Serie 4 będą idealne dla miłośników równowagi i elegancji w przestrzeni. To piekarniki piękne i funkcjonalne, które spełnią się idealnie w pomocy w codziennych obowiązkach. 

Jaki piekarnik wybrać, by pasował do stylu naszej kuchni? 1

Piekarniki kompaktowe – do mniejszych przestrzeni

Nie musisz mieć dużej kuchni, by mieć w niej piekarnik. Zawsze da się znaleźć miejsce na kompaktowe rozwiązanie. Piekarniki kompaktowe w niczym nie ustępują tym pełnowymiarowym, są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, a ich wzornictwo i kolorystyka są piękne i eleganckie. Jednym słowem dodają kuchni nowoczesnego charakteru. Wśród modeli możemy wybierać i zdecydować się na taki z funkcją samoczyszczenia (oszczędność czasu!), a nawet ze zintegrowaną mikrofalą (znów oszczędność czasu!). Piekarniki występują w rozmiarze 60 cm wysokości i 45 cm szerokości, więc bez trudu zmieszczą się nawet w małym wnętrzu. 

Mam też dla was coś, co jeszcze bardziej pomoże w wyborze piekarnika – konfigurator urządzeń – on jeszcze dokładniej wskaże wam model piekarnika idealnego.