Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Przyjęcie urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe

Twoja pociecha niedługo kończy kolejny rok swojego życia, a Ty zastanawiasz się, jak zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe, które zachwyci nie tylko solenizanta, ale także zaproszonych gości. W końcu liczą...

Czytaj więcej
Przyjęcie urodzinowe
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół

 

Twoja pociecha niedługo kończy kolejny rok swojego życia, a Ty zastanawiasz się, jak zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe, które zachwyci nie tylko solenizanta, ale także zaproszonych gości. W końcu liczą się nie tylko dobra atmosfera i dekoracje, a również pyszne jedzenie!

Menu na przyjęcie urodzinowe

Jedzenie na urodziny dla dzieci powinno być smaczne, kolorowe i kreatywne. Idealnie skomponowane menu zachęci do próbowania smakołyków nawet największych niejadków! Jako przystawkę można podać owoce w nietypowej odsłonie, np. w formie winogronowego jeża lub szaszłyków. Wystarczy kupić sezonowe owoce lub owoce w puszce i patyczki do szaszłyków. Pyszną przekąską będą także różnokolorowe galaretki w skórce z pomarańczy. Aby je zrobić, należy tylko pokroić je na połówki i wydrążyć z nich miąższ, a w jego miejsce wlać galaretkę. Jako danie główne można zaserwować własnoręcznie przygotowane mięsne kotleciki w chrupiącej panierce lub czekoladowe naleśniki z owocami i bitą śmietaną. Pod koniec przyjęcia warto podać kanapki z szynką lub serem oraz biedronkami wykonanymi z pomidorków koktajlowych i oliwek.