Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Sprzęt

Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół

 

Remontujesz mieszkanie? A może urządzasz świeżo kupione? W każdym z tych przypadków pojawia się pytanie o to, jaki sprzęt AGD wybrać. Z pewnością powinien być funkcjonalny, trwały i niezawodny. I taki właśnie jest sprzęt marki Bosch. Dodatkowo jego design cieszy oko i pozwala na piękne wkomponowanie się w nowoczesne wnętrza. W tej części serwisu pokazujemy sprawdzony i nowoczesny sprzęt AGD, dzięki któremu Twoje codzienne domowe czynności staną się przyjemniejsze, efektywniejsze i szybsze.

Na przykład w kuchni, która jest sercem domu. Niech nie ogranicza Cię jej przestrzeń! Kompaktowy piekarnik do zabudowy da Ci pełną swobodę miejsca jego zamontowania. Czy pralka musi stać w łazience? Oczywiście, że nie! Poznaj zalety posiadania pralki w kuchni i dowiedz się, jak ją zabudować. W każdym z pomieszczeń są przedmioty i sprzęty nadające się do wyeksponowanie i takie, które lepiej ukryć. Tak samo jest, jeśli chodzi o sprzęt AGD w domu. Dlatego podpowiemy Ci, co warto ukryć, a co pokazać w kuchni.

Sprzęt AGD Bosch pozwala dostosować kuchnię do swoich potrzeb. Ale nie tylko kuchnię – każde z pomieszczeń, w których będziesz z niego korzystać. Dzięki naszym poradom wybór dobrego piekarnika, pralki, żelazka czy odkurzacza nie będzie już problemem. Sprawdź, jaką wolność daje odkurzacz bezprzewodowy. Dowiedz się, jak prać i suszyć delikatne ubrania bez zagnieceń i uszkodzeń, aby były w dobrym stanie jak najdłużej. A potem przeczytaj, jak dbać o sprzęt AGD, aby służył Ci długie lata. I jak najdłużej sprawiał, że Twoje domowe życie będzie łatwiejsze.