Śniadanie

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Jeśli będzie zdrowe i pełnowartościowe doda energii i zapewni dobre samopoczucie przez wiele godzin. Masz dość monotonnych kanapek albo płatków z mlekiem? Brakuje Ci śniadaniowych inspiracji? W tym dziale Akademii Smaku zebraliśmy niebanalne przepisy na śniadanie w wielu różnych wydaniach. Urozmaić swoje jedzenie! Są tu przepisy na śniadania wytrawne, na ostro, na słodko czy na ciepło. To pomysły na śniadania z jajek, w formie sałatek, past, pasztetów czy z dużą ilością warzyw i owoców. Znajdź swój pomysł na śniadanie! Powiedz „stop” śniadaniowej nudzie!

Dobre śniadanie to dobry początek dnia. Niech nie będzie poranną koniecznością, ale przyjemnością i okazją na spędzenie czasu z rodziną. Nie tylko w weekendy. Przygotowując śniadanie, możesz wybierać spośród naszych przepisów na fit śniadanie, na szybkie śniadanie, na zdrowe śniadanie czy na śniadanie „z niczego”. Pożywne i pyszne – to najważniejsze cechy śniadania. Może skusisz się na jajeczne muffiny albo jajko w koszulce ze szparagami? Na fanów słodkich śniadań czekają przepisy na kokosowy omlet z owocami, chlebek bananowy lub batoniki śniadaniowe. Często jadasz naleśniki na śniadanie? Zajrzyj do naszych przepisów na różne rodzaje nadzienia. Pamiętaj, że śniadanie najlepiej smakuje na spokojnie!

Miłośnicy naleśników, placuszków czy jajek z patelni w postaci omletów już nie muszą martwić się o przypalenie pysznego śniadania! Sensor smażenia PerfectFry w płytach indukcyjnych Bosch zapewni doskonałe wysmażenie potraw dzięki sensorowi z 5 ustawieniami mocy.