Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Drugie śniadanie

Drugie śniadanie

Drugie śniadanie bywa niedocenianym i pomijanym posiłkiem w ciągu dnia. Niesłusznie, gdyż to istotny element codziennej diety. Bardzo ważne jest więc to, jakie jedzenie zabieramy ze sobą do pracy...

Czytaj więcej
Drugie śniadanie
Filtry
Poziom trudności Strzałka w dół
Czas przygotowania Strzałka w dół
Dieta Strzałka w dół
Autor przepisu Strzałka w dół
Sortuj: Od najnowszych Strzałka w dół

 

Drugie śniadanie bywa niedocenianym i pomijanym posiłkiem w ciągu dnia. Niesłusznie, gdyż to istotny element codziennej diety. Bardzo ważne jest więc to, jakie jedzenie zabieramy ze sobą do pracy i dajemy dzieciom do szkoły. W obu przypadkach powinno być to zdrowe śniadanie! Nie masz pomysłu na pełnowartościowe i smaczne posiłki, które są łatwe w transporcie? Przychodzimy z pomocą. Sprawdź przepisy na drugie śniadania idealne do zabrania przez Twoje dziecko do szkoły czy na wycieczkę. Są tu oczywiście również propozycje zdrowych śniadań dla dorosłych. Wybieraj między różnymi wersjami – np. dietetyczne śniadanie do pracy lub szybkie śniadanie na uczelnię.

W pracy często nie mamy czasu na spokojne zjedzenie sycącego drugiego śniadania. Z tego powodu nie zabieramy ze sobą przygotowanego wcześniej posiłku, a pojawiający się głód zaspokajamy batonem z automatu. Zdrowe drugie śniadanie zapewnia niezbędną energię do pracy i nauki! Jeśli nie wiesz co zabrać ze sobą z domu, zaufaj naszym sprawdzonym przepisom. Znajdziesz tu pomysły na naleśniki na słono, wrapy, muffinki z jajek oraz buraków. Może skusisz się na słodkie placuszki albo zdrowe batoniki zbożowe? Zapakować na wynos możesz również omlety i gofry w wersji na słodko oraz wytrawnej. A także własnoręcznie upieczoną bułkę czy chleb. Do nich świetnie pasują przepisy  pasty i kremy z owoców i warzyw według naszych przepisów. Dopasuj do siebie najlepsze pomysły na drugie śniadanie!