Chleb

Chleb

 

Nie wyobrażasz sobie dnia bez chleba? Zdrowy, pachnący, bez polepszaczy, przygotowany w domu chleb z przepisu Akademii Smaku z pewnością zasmakuje wszystkim domownikom. Dzięki naszym przepisom dowiesz się, jak upiec domowy chleb. Kiedy go spróbujesz, żaden inny nie będzie Ci tak smakował.

 

Domowy chleb żytni

 

Najbardziej lubisz żytni, na zakwasie, o lekko kwaskowatym smaku i chrupiącej skórce? Oto przepisy na domowy chleb taki, jak lubisz. Nie potrzebujesz do jego przygotowania specjalnego sprzętu, wystarczy domowy piekarnik.

 

 

Domowy chleb pszenny

 

Miłośnicy jasnego, chrupiącego z zewnątrz i miękkiego w środku chleba pszennego również znajdą w Akademii Smaku przepisy na swoje ulubione pieczywo. Nic przecież nie smakuje tak dobrze jak kromka pszennego chleba z masłem. Jeśli należysz do tej grupy, koniecznie wypróbuj przepis na:

 

 

Przepis na chleb bezglutenowy

 

Coraz więcej osób nie toleruje glutenu, czyli zbóż, które przecież są głównym składnikiem chleba. W Akademii Smaku znajdziesz wiele przepisów na pyszny chleb bez glutenu, który zaskoczy Twoje podniebienie i nie zaszkodzi zdrowiu. Wypróbuj przepis na:

 

 

a także inne sprawdzone przepisy na domowy chleb z Akademii Smaku!