Home Home
Gotuj zdrowo
Potrawy Strzałka w prawo
Pora dnia Strzałka w prawo
Specjalne okazje Strzałka w prawo
Napoje Strzałka w prawo
Dowiedz się Inspiracje Porady Artykuły Quizy Redakcja
Wybierz sprzęt
Kuchnia Strzałka w prawo
Dom Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Więcej

Dowiedz się Strzałka w prawo
Wybierz sprzęt Strzałka w prawo
Urządzaj wnętrza

Dla kogo jakie ciasto na pizzę?

Dla kogo jakie ciasto na pizzę?
Kalendarz Drukuj Kalendarz Udostępnij

Lubisz pizzę i zachwycasz się doskonałym smakiem ciasta, ale czasami potrzebujesz odmiany? Nic trudniejszego. Jeżeli chcesz zrobić dobre ciasto na pizzę, to warto wykorzystać kilka pomysłowych sposobów.

Gotowanie - zobacz przepisy.

  • Ciasto na pizzę z ziołami – doskonałym pomysłem będzie dodanie do ciasta oregano albo nawet mieszanki ziół prowansalskich. Ciasto na pizzę zyskuje wtedy bardzo dobry smak i w dodatku pięknie wygląda.
  • Pizzę możesz z powodzeniem przyrządzić  kurkumą. Wtedy będzie ono bajecznie żółte, a takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku pizzy hawajskiej, czyli takiej z kurczakiem, kukurydzą i ananasem.
  • Do ciasta na pizzę możesz dodać listki swoich ulubionych przypraw. Będzie ono wtedy wyglądać naprawdę obłędnie. Cała sztuczka polega na tym, by wrzucić do ciasta listki pietruszki, kawałeczki koperku lub mięty.

Przepisy - przejdź do strony głównej Akademii Smaku.

Wariacji na temat ciast na pizzę jest tak wiele, że z pewnością znajdziesz taką, która Ci się spodoba. Nie każda może być udana, ale chociaż spróbujesz i się przekonasz, co warto powtarzać, a czego nie.

Akademia Smaku - przejdź do strony głównej i wyszukaj przepisy.