Dla kogo jakie ciasto na pizzę?

Dla kogo jakie ciasto na pizzę?

Kilka nowych pomysł na ciasto na pizzę.

Lubisz pizzę i zachwycasz się doskonałym smakiem ciasta, ale czasami potrzebujesz odmiany? Nic trudniejszego. Jeżeli chcesz zrobić dobre ciasto na pizzę, to warto wykorzystać kilka pomysłowych sposobów.Gotowanie - zobacz przepisy.
  • Ciasto na pizzę z ziołami – doskonałym pomysłem będzie dodanie do ciasta oregano albo nawet mieszanki ziół prowansalskich. Ciasto na pizzę zyskuje wtedy bardzo dobry smak i w dodatku pięknie wygląda.

  • Pizzę możesz z powodzeniem przyrządzić  kurkumą. Wtedy będzie ono bajecznie żółte, a takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku pizzy hawajskiej, czyli takiej z kurczakiem, kukurydzą i ananasem.

  • Do ciasta na pizzę możesz dodać listki swoich ulubionych przypraw. Będzie ono wtedy wyglądać naprawdę obłędnie. Cała sztuczka polega na tym, by wrzucić do ciasta listki pietruszki, kawałeczki koperku lub mięty.Przepisy - przejdź do strony głównej Akademii Smaku.Wariacji na temat ciast na pizzę jest tak wiele, że z pewnością znajdziesz taką, która Ci się spodoba. Nie każda może być udana, ale chociaż spróbujesz i się przekonasz, co warto powtarzać, a czego nie.Akademia Smaku - przejdź do strony głównej i wyszukaj przepisy.